Ciekawe materiały   Leave a comment

Blogi i artykuły w serwisie IDGCONNECT – http://www.idgconnect.com/idgconnect/search?content_type=White+Paper. Inny blog to http://blog.jimmy.schementi.com/search/label/Dynamic%20Languages zajmujący się językami dynamicznymi w otoczeniu uruchomieniowym MS Dynamic Language Runtime. Serwis LifeHacker zaleca stosowanie jednozadaniowości zamiast multitaskingu – daje to większą efektywność pracy,  przełączanie też trwa – http://lifehacker.com/5646560/the-one-task-at-a-time-method-increased-efficiency-in-a-multitasking-world.

Zabawne wideo z RSA – http://lifehacker.com/5646251/chance-favors-the-connected-mind– wygląda na to, że idea wykluwa się w głowie jednostki, ale może jej pomóc kontakt z innymi ideami innych ludzi (którzy mają pół idee), dlatego warto się komunikować. Kedyś takimi miejscami były kawiarnie, obecnie to jest Internet.

Ćwiczenia fizyczne stymulują mózg – http://singularityhub.com/2010/08/05/exercise-boosts-your-brain-%E2%80%93-here%E2%80%99s-how/ – jest na to dwowód – hamują rozwój BMP (tzw. bone morphogenetic protein).

Jak stworzyć MVC w C# – http://www.geocities.com/Jeff_Louie/OOP/oop3.htm, prawie wszystko o DataGrid – http://www.geocities.com/Jeff_Louie/datagrid.htm

Reklamy

Posted 29 września 2010 by marekwmsdn in Bez kategorii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: